First NameLast nameUCI CategoryNational CategoryUCI IDFed. IDTeamClub
DenisaRomascanuAmatorN-0324CS Otopeni
CiprianComisanAmatorN-0112ACS Bikexpert
MihaiGiroAmatorN-2005
AlinBurtoiAmatorN-2006ACS BikeRehab
Paul SebastianMunteanAmatorN-0652ACS Velocitas
Marinel-MihaiIlieAmatorN-2022
IonutTandaraAmatorN-2026ACS Alpha Mind
Andreea-RalucaAmpoiceanAmatorN-1897ACS Pro Racers
Cristian-ConstantinModrojanAmatorN-1711ACS Velox Enduro Racing
Razvan-EmanuelSavinAmatorN-0445ACS Piciu Team
LorandMihalyAmatorN-1262CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Roland-IstvanSzaniszloAmatorN-0227CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Ionut-AlexandruRomanAmatorN-1289ACS Piciu Team
Marius-IulianPopoviciAmatorN-1564ACS Piciu Team
MihneaStratulatAmatorN-0273ACS Pro Cycling
CristianNemesAmatorN-0708
Ionut-ValentinGherghinaAmatorN-2081
DavidBucurAmatorN-2082
Andrei-CristianStanciuAmatorN-1814ACS Living Bike
Andrei-RaduRadulescuAmatorN-2087
AdrianMarasescuAmatorN-1152
Bogdan-Eduard-MadalinMursaAmatorN-2090CS Politehnica Cluj-Napoca
Samuel-FilonTibuAmatorN-1889ACS Velocitas
IoseUrsanAmatorN-2091ACS Velocitas
Noelle-PriscillaDarabant-HusanuAmatorN-1609ACS Velocitas
AndreiPascuAmatorN-1867
Mihaela-LianaHojdaAmatorN-2094ACS Sport Competition
Gabriel-RobertArmeanuAmatorN-1256
Monica-DanielaPetre-TincuAmatorN-1802
IulianPintilieAmatorN-1070
Sebastian-ValentinManuAmatorN-1738ACS Evergreen Biking Team
Raul-FlorinCraciunAmatorN-1036ACS Carcover Racing Team
Vlad-CostinelUrzicaAmatorN-1160
TamasDebreczeniAmatorN-2120CS Garage Racing
Ovidiu-DanielPaulescuAmatorN-1920
MihaiPatricheAmatorN-1365ACS Evergreen Biking Team
DanielCosteaAmatorN-2003
Lucian-CristianIonAmatorN-2052
Anamaria-Elena-FlorinaFroneaAmatorN-2043Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
BogdanPopEliteElite101 230 077 04N-1951GIOTTI VICTORIA SAVINI DUEACS Savorya Cycling Team
Eduard-MichaelGrosuEliteElite100 068 751 59N-0001DRONE HOPPER – ANDRONI GIOCATTOLI
EmilDimaEliteElite100 537 311 12N-0512GIOTTI VICTORIA SAVINI DUECSA Steaua Bucuresti
Raul-AntonioSinzaEliteElite100 608 059 47N-0258GIOTTI VICTORIA SAVINI DUEACS Savorya Cycling Team
SuzanneHilbertEliteElite100 608 434 34N-0269ACS NoMad Multisport
Gerhard-CristinMoldanskyEliteElite100 633 755 38N-0449Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
IulianZaharieEliteElite100 096 617 86N-0085Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
AdrianoBrogiEliteElite100 098 450 76N-1628GIOTTI VICTORIA SAVINI DUEACS Savorya Cycling Team
AdrianaCeausescuEliteElite100 234 517 52N-0039ACS Living Bike
Jozsef-AttilaMalnasiEliteElite100 566 016 05N-0120GIOTTI VICTORIA SAVINI DUEACS Carcover Racing Team
MiriamStanEliteElite100 145 758 48N-0317CS Otopeni
Antoanela-FeliciaManacEliteElite101 170 471 53N-1822CSA Steaua Bucuresti
Mihnea-AdrianCristianEliteElite100 607 528 01N-0234CSA Steaua Bucuresti
ValentinPleseaEliteElite100 090 410 87N-0388CSA Steaua Bucuresti
Ionut-ValentinDragoiEliteElite101 075 365 07N-1072CSA Steaua Bucuresti
DanielCristaEliteElite100 073 903 70N-0003CSA Steaua Bucuresti
RolandHorvathEliteElite100 110 006 89N-0073CSA Steaua Bucuresti
Mihai-SebastianPaveliuEliteElite100 526 338 00N-2002CSA Steaua Bucuresti
Alexandru-SabinHusariuEliteElite101 134 249 12N-1396Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
SergheiTvetcovEliteElite100 054 970 52N-0585WILDLIFE GENERATION PRO CYCLINGCSA Steaua Bucuresti
Andrei-DumitruAmariuteiEliteElite101 073 400 79N-1108MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
AndreiCojanuEliteElite100 633 753 36N-0448MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
Bogdan-AdrianComanEliteElite100 897 824 73N-1034MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
LarsPriaEliteElite100 031 660 22N-0038MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
LeonardBarbuEliteElite100 099 750 18N-0042MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
CsabaBarthaEliteElite100 365 958 58N-1033CSA Steaua Bucuresti
George-BogdanDucaEliteElite100 107 760 74N-0276Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
HoriaPalEliteElite100 807 832 00N-0520ACS Pro Mountain Sports Iasi
Ede-KarolyMolnarEliteElite100 107 762 76N-0125Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Roberto-DumitruBurtaEliteElite100 608 755 64N-0274CSU Scott
EszterBereczkiEliteElite100 523 429 01N-0314ACS Velocitas
LucianLogiganEliteElite100 541 001 16N-0007CSU Scott
Vlad-NicolaeDobreEliteElite100 094 299 96N-0483Giotti Victoria- Savini DueACS Pro Cycling
Dan-MihaiBabaitaEliteElite100 553 042 29N-0037CSU Universitatea de Vest Timisoara
Miruna-MariaGirbaceaEliteElite100 941 343 39N-1185Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Nandor-CsabaLazarEliteElite100 551 381 17N-0033Team NovakCS Intersport
Ionut-AndreiAndreiEliteElite100 620 479 51N-0355CSU Universitatea de Vest Timisoara
Emil-NicolaeChepetanEliteElite100 755 241 80N-0597CSU Universitatea de Vest Timisoara
GeorgetaUngureanuEliteElite101 015 688 82N-1823CSU Universitatea de Vest Timisoara
Sebastian-IoanRapeaEliteElite100 598 378 66N-0182ACS NH Bike
CristianRaileanuEliteElite100 086 913 82N-2061SAKARYA BB PRO TEAMCSA Steaua Bucuresti
AlexandruPufanEliteElite100 548 404 47N-0012ACS BA
Eniko-SalomeBondorEliteElite100 810 788 46N-0264ACS Living Bike
George-CristianStanEliteElite100 810 792 50N-0266ACS Living Bike
Adrian-MariusFloreaEliteElite101 165 753 88N-1770CS Vointa Cluj-Napoca
Florin-VianorMoisaEliteElite101 292 697 59N-1772CS Intersport
Radu-StanicaSarcaEliteElite100 145 814 07N-0141CS Vointa Cluj-Napoca
Alexandru-CiprianMuresanEliteElite100 162 509 18N-0169CS Vointa Cluj-Napoca
Bogdan-IoanBalmusEliteElite100 972 951 25N-1333CS Vointa Cluj-Napoca
George-VladSabauEliteElite100 041 249 08N-0134CS La Hoya Cluj Napoca
MariusIonascuEliteElite100 801 891 73N-0290CS Tibiscus
Luigi-IonutRaducuEliteElite100 931 123 04N-1131CS Petrolul Ploiesti
Mihai-AndreiAnitanEliteElite100 611 617 16N-0297CS Vointa Cluj-Napoca
Bogdan-DanielBondorEliteElite100 563 690 07N-0081CS Vointa Cluj-Napoca
GaborOrban-BarraEliteElite100 608 061 49N-0260AJC Prahova
NicolaeZaharieEliteElite100 099 229 79N-1994CS Vointa Cluj-Napoca
NoemiLupujEliteElite100 944 685 83N-0252CS Muresul Targu Mures
Dragos-FlorinSargheEliteElite100 833 178 29N-0929ACS Olimpic Zarnesti
RolandKissEliteElite100 099 227 77N-0255CS Vointa Cluj-Napoca
FlorianMihutH3H3101 281 485 02N-2059ACS Tandem Arena
Mihnea-AlexandruHarasimJuniorJunior100 799 627 40N-0377Cannibal TeamACS Bike Squad
Dumitru-CristianDanJuniorJunior100 727 050 19N-0576CS Otopeni
Andrei-CristianFloreaJuniorJunior101 074 288 94N-1581CS Otopeni
AntonioVacarescuJuniorJunior101 068 109 26N-1446ACS Velox Enduro Racing
Emil-IstvanErcseiJuniorJunior101 151 913 22N-1707ACS Next Sports
Briana-MariaPopescuJuniorJunior101 256 980 38N-2018CS Medgidia
Daniel-MihaiAntonJuniorJunior101 071 436 55N-1513ACS Pluton Cyclo Team
RaresGhitaJuniorJunior100 790 803 43N-0639ACS Pluton Cyclo Team
MateoArmanaschiJuniorJunior101 073 693 81N-1566ACS Pro Explorer Outdoor
Stefan-LucianStoicaJuniorJunior101 069 457 16N-1472ACS Bikexpert
Valentin-MihaiAfrasineiJuniorJunior100 790 819 59N-0571ACS Olimpic Zarnesti
TudorGhitocJuniorJunior100 833 710 76N-0933ACS Olimpic Zarnesti
AndreiCarbunareaJuniorJunior100 852 192 31N-1004CS Vointa Cluj-Napoca
StefanJoimirJuniorJunior101 205 410 72N-1964ACS Pro Mountain Sports Iasi
RaresTanaseJuniorJunior101 135 374 70N-1686ACS Pro Mountain Sports Iasi
Claudiu-DenisDudiciJuniorJunior101 140 121 64N-1689CS Preventis
Vlad-MihaiBrasoveanuJuniorJunior100 927 440 07N-1103ACS Pro Cycling
RaissaCosteaJuniorJunior101 157 105 73N-1751Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Dragos-GabrielAramaJuniorJunior100 793 554 78N-0647Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Alexandru-AndreiIlieJuniorJunior100 836 827 89N-0942Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Victor-AlexandruAronJuniorJunior100 830 993 75N-0914Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
David MatthewPasatJuniorJunior101 263 259 12N-2025ACS Pro Mountain Sports Iasi
RaresDanailaJuniorJunior101 265 595 20N-2032ACS MTB Academy
Robert-CristianBarboniJuniorJunior101 045 127 33N-1384ACS Velociped Mountain
OctavianIonescuJuniorJunior100 966 046 07N-1306ACS Velociped Mountain
Eduard-AlexandruPascanuJuniorJunior101 266 201 44N-2037ACS Velociped Mountain
Maria-CatalinaBarbuJuniorJunior101 266 834 95N-2038ACS Velox Enduro Racing
AlinToaderJuniorJunior100 790 555 86N-0524CSU Universitatea de Vest Timisoara
Vlad-AntonioStanciuJuniorJunior101 174 579 87N-1853ACS Carcover Racing Team
Jozsef-ZoltanKolczeJuniorJunior101 156 998 63N-1749CS Muresul Targu Mures
Balazs-HunorNovacJuniorJunior101 156 995 60N-1748CS Muresul Targu Mures
Elias-GeorgeHozatJuniorJunior100 824 759 49N-0063CSU Scott
EdvardNovakJuniorJunior100 782 167 40N-0053Novak Cycling AcademyCS Intersport
BalazsCsaszarJuniorJunior101 181 563 87N-1882Novak Cycling AcademyCS Intersport
NorbertNyulas-PetresJuniorJunior100 782 178 51N-0608Novak Cycling AcademyCS Intersport
JanosTorokJuniorJunior100 811 686 70N-0760Novak Cycling AcademyCS Intersport
HunorLaszloJuniorJunior101 082 793 63N-1652Novak Cycling AcademyCS Intersport
Cristian-EduardKatoJuniorJunior101 071 784 15N-1523ACS Pro Racers
Iulian-StefanDavidJuniorJunior101 273 077 33N-2045Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
Szabolcs-AttilaLaszloJuniorJunior101 183 595 82N-1891CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
MateSzakacsJuniorJunior101 070 913 17N-1505CSU Scott
David-AndreiVestemeanJuniorJunior100 824 761 51N-0066CSU Scott
AnitaCsiszerJuniorJunior101 280 865 61N-2056Team NovakCS Intersport
KoppanyKozmaJuniorJunior101 281 529 46N-2060Team NovakCS Intersport
David-CosminDorogaJuniorJunior100 929 842 81N-1113ACS Next Sports
Maria-AnastasiaTibuhJuniorJunior100 824 348 26N-0809ACS Pro Cycling
Alexandru-AndreiCevJuniorJunior101 183 648 38N-1893ACS Sport Competition
Alexandru-MarianIancuJuniorJunior100 803 859 04N-0245CS Olimpia Bucuresti
Lucas-AnthonyFalausJuniorJunior101 180 299 84N-1880ACS Pro Racers
AlexiaIonitaJuniorJunior101 286 988 73N-2066ACS Velocitas
AndreiFodorJuniorJunior100 968 935 83N-1320ACS Velocitas
Claudiu ConstantinCismaruJuniorJunior100 940 717 92N-1180CS Petrolul Ploiesti
DenisaToaderJuniorJunior100 795 453 37N-0369CS Petrolul Ploiesti
AlexandruLazarJuniorJunior101 072 558 13N-1536CSM Moinesti
BogdanMatiesJuniorJunior101 156 971 36N-1746CSM Moinesti
Teofil-ConstantinPopaJuniorJunior101 156 942 07N-1744CSM Moinesti
Andra-LaviniaMovilaJuniorJunior101 072 550 05N-1533CSM Moinesti
DamianEnacheJuniorJunior101 289 821 93N-2072CS Petrolul Ploiesti
Stelian-AndreiOcheaJuniorJunior101 290 459 52N-2078CS Petrolul Ploiesti
Sebastian-FlorentinDraghiciJuniorJunior101 206 889 96N-1978ACS Evergreen Biking Team
DariaGruianJuniorJunior101 070 557 49N-1496AJC Hunedoara
Dan-StefanFloreaJuniorJunior101 071 000 07N-1508CS La Hoya Cluj Napoca
Iuliana-AlexandraCiocluJuniorJunior100 790 825 65N-0551ACS Pluton Cyclo Team
DavidMihaiJuniorJunior101 069 230 80N-1466ACS Kronstadt Cycling
AlexandruHojdaJuniorJunior101 155 174 82N-1730ACS Sport Competition
DomitianVladJuniorJunior101 117 742 92N-1668ACS Piciu Team
AndreiStoianJuniorJunior100 823 998 64N-0805ACS Living Bike
Andrei-AlexandruVlasieJuniorJunior101 155 189 00N-1731CS Tibiscus
Vlad-RaresPantaJuniorJunior101 055 336 57N-1406CS La Hoya Cluj Napoca
Jozsef-BalazsCsatlosJuniorJunior101 297 988 15N-2095ACS Velociped Mountain
David-StefanDragomirJuniorJunior101 297 989 16N-2096ACS Velociped Mountain
Robert-AndreiPandelacheJuniorJunior101 298 889 43N-2099ACS Alpha Mind
LeventeBodoJuniorJunior101 300 135 28N-2103CS Muresul Targu Mures
Matei-TudorSotcanJuniorJunior101 170 600 85N-1827ACS MTB Academy
IulianMoisaMasterMaster 3100 541 238 59N-0009ACS Living Bike
Bodond-AdorjanBagolyMasterMaster 3100 893 815 41N-0611ACS Kids 4 Cycling
Lucian-ErsilianPopaMasterMaster 2101 165 522 51N-1767CS Torpedo Zarnesti
Bogdan-MarianEneMasterMaster 2101 055 168 83N-1403ACS Living Bike
IonutDraganMasterMaster 2100 810 989 53N-0114ACS Bikexpert
GeorgeVladMasterMaster 1101 197 689 14N-1923ACS BikeRehab
LaszloSzigyartoMasterMaster 2101 076 428 03N-1623ACS Living Bike
GeorgiosGeorgiadisMasterMaster 3100 097 389 82N-0644CSA Steaua Bucuresti
GeorgePorumbMasterMaster 3100 611 622 21N-0303CSA Steaua Bucuresti
Vasile-ViorelMateutMasterMaster 1101 253 878 40N-2001ACS Pro Racers
TiberiuNagyMasterMaster 2100 794 810 73N-0457ACS Velocitas
PavelFarcauMasterMaster 2101 256 931 86N-2004ACS Pro Racers
RaduBuriacMasterMaster 2100 794 602 59N-0656ACS Velocitas
GeluCodreanuMasterMaster 2101 120 888 37N-1671CS Medgidia
AdrianMoldoveanuMasterMaster 2101 155 683 09N-1737CS Medgidia
ValentinTomaMasterMaster 3101 261 938 49N-2016CS Medgidia
Dragos-MihaiBrinzaMasterMaster 2100 971 566 95N-0087ACS Bikexpert
Eugen-StefanPalMasterMaster 3100 807 840 08N-0724ACS Pro Mountain Sports Iasi
Laurentiu-FlorinBrasoveanuMasterMaster 3101 066 280 40N-1102ACS Pro Cycling
VirgilCodat-TudoranMasterMaster 1101 296 900 91N-1945ACS Pro Racers
Sorin-ConstantinMardaleMasterMaster 3101 167 684 79N-1813CS Torpedo Zarnesti
UlisseGheduzziMasterMaster 3100 800 648 91N-0340ACS Living Bike
AttilaOlahMasterMaster 1100 073 652 13N-1838ACS Bike Squad
IoanVeresMasterMaster 2100 962 338 82N-1296ACS Velocitas
Ovidiu-CornelDanciutMasterMaster 2100 794 804 67N-0455ACS Velocitas
Adela-CsillaFeketeMasterMaster 2101 172 181 17N-1839ACS Velocitas
Florin-BogdanAlecuMasterMaster 2101 114 431 79N-1666ACS Bike Squad
IonutToncuMasterMaster 2100 930 588 51N-1138ACS Pro Mountain Sports Iasi
RoxanaRimniceanuMasterMaster 2100 807 848 16N-0502ACS Pro Mountain Sports Iasi
Razvan-LucianPredaMasterMaster 2100 930 591 54N-1140ACS Pro Mountain Sports Iasi
EugenMocanuMasterMaster 1100 807 842 10N-0442ACS Pro Mountain Sports Iasi
CristianJidovuMasterMaster 2100 823 687 44N-0801CS Tibiscus
George-SabinSimionMasterMaster 1100 926 207 35N-1081ACS Pro Mountain Sports Iasi
Claudiu-SebastianMarianMasterMaster 2100 966 048 09N-1308ACS Velociped Mountain
Vlad-GabrielPerianuMasterMaster 1101 156 501 51N-1038ACS Bikexpert
Florin-DanielCocleaMasterMaster 1100 804 067 18N-0697ACS Living Bike
Ioan-GheorgheValcanMasterMaster 2101 268 999 29N-1735ACS Velocitas
Bogdan-GeorgeViziteuMasterMaster 2101 072 495 47N-1527ACS Evergreen Biking Team
Laurentiu-FlorinVisanMasterMaster 1101 269 015 45N-2040AJC Prahova
Adrian-ValentinBratucuMasterMaster 2100 904 718 80N-0702ACS Bike Squad
CeciliaDalvaruMasterMaster 1100 804 058 09N-0352ACS Living Bike
Remus-AdrianFarcasMasterMaster 1100 814 581 56N-0772CSU Universitatea de Vest Timisoara
Rafael-MihaiGrigoriuMasterMaster 2101 010 752 93N-1359Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
Marius-BogdanGraurMasterMaster 1101 274 239 31N-2049ACS Piciu Team
VasileRotaruMasterMaster 2101 075 096 29N-1608ACS Bike Squad
GeorgelBrasoveanuMasterMaster 2101 274 522 23N-2051ACS Bike Squad
Cristian-IonutPopescuMasterMaster 1100 837 604 90N-0944ACS Living Bike
Victor-CatalinVerigeanuMasterMaster 3101 129 065 66N-1681ACS Cozia Racing Team
EmilIugaMasterMaster 3100 942 047 64N-1188CS Faerag
Daniel-IonutGhimpuMasterMaster 1101 277 471 62N-1401ACS Living Bike
Lorand-ZsoltGasparMasterMaster 1101 070 428 17N-1493CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
IstvanElekesMasterMaster 1101 070 837 38N-1259CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
BotondFazakasMasterMaster 1101 070 886 87N-1261CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
CsongorLaszloMasterMaster 1101 070 847 48N-1175CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
GyulaLukacsMasterMaster 1101 070 884 85N-1258CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Zoltan-LeventeMesterMasterMaster 2101 070 910 14N-1253CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Octavian-IonutStaicuMasterMaster 1101 078 235 64N-1650ACS Piciu Team
AlexandruCretuMasterMaster 1101 279 162 07N-1044ACS Velocitas
Iulian-IonutBarbuMasterMaster 1101 055 397 21N-1410ACS Living Bike
TizianoBaliaMasterMaster 2101 148 494 95N-1704CS Tibiscus
Adrian-PetricaCurutiuMasterMaster 1101 147 009 65N-1700CS Tibiscus
Florian-DragosConstantinMasterMaster 2100 964 707 26N-1801ACS BikeRehab
Ciprian-EmilianHuleaMasterMaster 1101 120 898 47N-1673ACS BikeRehab
MarianRaiculeanuMasterMaster 1101 120 904 53N-1675ACS BikeRehab
Bogdan IulianPopescuMasterMaster 1101 120 902 51N-1674ACS BikeRehab
Mihai IonutSoareMasterMaster 1101 120 917 66N-1676ACS BikeRehab
Liviu-LaurentiuBaranMasterMaster 1101 147 543 17N-1702CS Tibiscus
FerenczIlyesMasterMaster 2100 092 420 60N-0226CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Bogdan-IonutPirvuMasterMaster 1101 281 133 38N-2058ACS Bikexpert
NorbertCosteaMasterMaster 1101 045 061 64N-1382ACS Velocitas
Alexandru-MarianPopaMasterMaster 1100 791 821 91N-0132ACS Bike Squad
Nastasia-AncaPopescuMasterMaster 2101 152 318 39N-1715ACS Cozia Racing Team
AndreiBrebuletMasterMaster 1101 045 481 96N-1388ACS Bikexpert
PaulGrigoriciMasterMaster 2100 014 467 95N-1645ACS Velocitas
Adrian-GrigoreMarchisMasterMaster 1101 077 561 69N-1554CS Vointa Cluj-Napoca
VirgilReteganMasterMaster 3101 077 566 74N-1640CS Vointa Cluj-Napoca
Catalin-EduardUivariMasterMaster 1101 060 805 94N-0565CS Vointa Cluj-Napoca
Alexandru-LucianMuresanMasterMaster 2101 077 562 70N-0770CS Vointa Cluj-Napoca
Margareta-DarielaIonescuMasterMaster 2101 074 555 70N-1590ACS Ciclism si Triatlon Prahova
Corina-LoredanaGuleiMasterMaster 2101 285 852 04N-2064ACS Ciclism si Triatlon Prahova
AlexandruCapusanMasterMaster 1101 285 870 22N-2065CS Vointa Cluj-Napoca
IonelDutaMasterMaster 1101 162 375 08N-0100ACS Bikexpert
ConstantinBuzatuMasterMaster 3101 060 808 00N-1068CS Vointa Cluj-Napoca
LilianaLazarMasterMaster 2101 072 561 16N-1538CSM Moinesti
Laurentiu-CristianMarinMasterMaster 3101 072 549 04N-1532CSM Moinesti
Octavian-MihaiMirzaMasterMaster 3100 824 425 06N-0077ACS Sport Competition
HermannKleinpeterMasterMaster 2100 944 500 92N-1194ACS Sport Competition
Ovidiu TudorOpreaMasterMaster 2100 541 038 53N-0008ACS Pro Cycling
Ion-AdrianSuluMasterMaster 1100 794 818 81N-0460ACS Velocitas
GaborBarnaMasterMaster 2100 961 196 07N-1288ACS Velocitas
JozsefGothardMasterMaster 2101 289 822 94N-2073CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Silvian-IonutPoidaMasterMaster 2101 298 808 59N-1902ACS BikeRehab
George-LucianMoraruMasterMaster 1101 290 196 80N-2074ACS Living Bike
AlbertoFurlanMasterMaster 2101 180 296 81N-1879ACS Sport Competition
Sergiu-EmilMoisaMasterMaster 3100 953 002 58N-1189ACS Sport Competition
EduardBivolMasterMaster 3101 147 501 72N-1011ACS MTB Academy
Simona-PaulaPopMasterMaster 3100 040 633 71N-1094CS Vointa Cluj-Napoca
LeventeIanosiMasterMaster 1100 099 222 72N-0259ACS Velociped Mountain
Ovidiu-IoanMoldovanMasterMaster 2101 058 943 75N-1417ACS Sport Competition
GeorgeEnescuMasterMaster 1101 175 115 41N-1857ACS Living Bike
Filip-IlieGrigorescuMasterMaster 2100 799 708 24N-0526ACS Bike Squad
Florin-CatalinManeaMasterMaster 1101 075 093 26N-1605ACS Living Bike
Leonard-IosifHajduMasterMaster 2101 214 443 84N-1991ACS Velocitas
IgorZanettiMasterMaster 2100 967 953 71N-2089ACS Ciclism si Triatlon Prahova
Paul-Theodor-DorianClenciuMasterMaster 2101 294 456 72N-2088CS Olimpia Bucuresti
Cornel-CristianSurduMasterMaster 2100 804 063 14N-0694ACS Pro Cycling
ZsoltTapasztoMasterMaster 2100 962 654 10N-1293ACS Velocitas
Ovidiu-TeodorFiclenescuMasterMaster 1100 920 068 07N-0653ACS Velocitas
Ovidiu-VasilePertaMasterMaster 2100 794 811 74N-0661ACS Velocitas
ZhangJunMasterMaster 1101 183 671 61N-1896ACS Velocitas
Farkas-PalPatakiMasterMaster 1101 162 374 07N-1057ACS Velocitas
GeorgianGrecMasterMaster 1101 296 864 55N-0671ACS Velocitas
Razvan-AndreiJipaMasterMaster 1101 049 416 54N-1395ACS Evergreen Biking Team
Sebastian-VasileBiaMasterMaster 1100 034 715 70N-1644ACS Transilvania MTB
Emil-DanielHanganuMasterMaster 3100 617 098 65N-0337CS Vointa Cluj-Napoca
MariusZbancaMasterMaster 1101 298 064 91N-1655ACS Ciclism si Triatlon Prahova
Mihaela-AlexandraDiaconescuMasterMaster 1101 072 062 02N-1525CS Tibiscus
SzidoniaVrencsanMasterMaster 1101 299 253 19N-2101CS La Hoya Cluj Napoca
Liviu-MihaiOlarMasterMaster 1100 065 231 31N-0300CS La Hoya Cluj Napoca
Constantin-MadalinGaitaMasterMaster 1100 755 224 63N-0466CSU Universitatea de Vest Timisoara
TamasBancsovMasterMaster 1101 300 118 11N-1474CS La Hoya Cluj Napoca
GeorgeRaduMasterMaster 2100 794 813 76N-0662ACS Velocitas
Larisa-CorinaPetrusMasterMaster 2100 920 070 09N-1058ACS Velocitas
Andrei-LaurentiuMoisiiMasterMaster 1101 300 137 30N-2104AJC Prahova
Marius-EmanuelSimpetreanMasterMaster 1101 300 138 31N-2105CS Vointa Cluj-Napoca
RolandSchmidtMasterMaster 1100 820 460 18N-0468ACS Pro Racers
IlieMorohaiMasterMaster 1101 300 143 36N-2106CS Vointa Cluj-Napoca
Iulian-GabrielPatrascuMasterMaster 3101 154 159 37N-1724ACS Alpha Mind
Romulus-LucianVestemeanMasterMaster 2100 812 217 20N-0068CS Magura Cisnadie
LoredanaSabauMasterMaster 1101 301 110 33N-2112ACS Velocitas
Istvan-ZoltanMuraMasterMaster 2100 810 948 12N-0752ACS Carcover Racing Team
Vlad-IonutNacaMasterMaster 1101 165 569 01N-1768ACS Carcover Racing Team
SergiuParaschivuMasterMaster 1100 086 091 36N-2113ACS Carcover Racing Team
Flavius-MarioStancaMasterMaster 2100 810 952 16N-0754ACS Ciclism Marghita
Csaba-AttilaTutorMasterMaster 1101 302 054 07N-2118CS Vointa Cluj-Napoca
Teodor-IonutAmitoaieiMasterMaster 2101 199 204 74N-1954ACS Velocitas
GergoKovacsMasterMaster 1101 302 563 31N-2119ACS Velocitas
CristianBurcaMasterMaster 1100 920 067 06N-1056ACS Velocitas
RaduDiaconescuMasterMaster 1100 810 433 79N-0735ACS NoMad Multisport
ConstantinDumitranaMasterMaster 1101 304 255 74N-1173CSM Craiova
Daniel-AlexandruFloreaMasterMaster 2101 304 256 75N-2123ACS Evergreen Biking Team
Liviu-AndreiStanciuMasterMaster 1101 251 160 38N-1999ACS Bikexpert
Andrei-CosminBidiliciMasterMaster 1100 555 259 15N-0043CSA Steaua Bucuresti
RobertTamirjanMC4MC4100 095 622 61N-0228CS Politehnica Cluj-Napoca
OctavianIlinaMH1MH1101 170 467 49N-1821CS Olimpia Bucuresti
Costin-ViorelComsaMH4MH4101 267 397 76N-2039ACS Tandem Arena
TheodorMaticanMT2MT2100 095 621 60N-0130CSA Steaua Bucuresti
Adi-NarcisMarcuU23U23100 631 863 86N-0339Team Farto – BTCClub Ciclista Farto
SerbanLuncanU23U23100 810 942 06N-0750DRONE HOPPER GSPORT GRUPO TORMO
EduardKubatU23U23100 631 837 60N-0146ACS Pro Cycling
Rares-TeodorAlecuU23U23100 810 768 26N-0739ACS Bike Squad
Catalina-AndreeaCatineanuU23U23100 905 043 17N-1043CSA Steaua Bucuresti
Tudor-IustinGrigorasU23U23100 922 970 96N-1069CSA Steaua Bucuresti
Mattew-DenisPiciuU23U23100 924 214 79N-1076MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
Iustin-IoanVaidianU23U23100 946 013 53N-1219MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
Calin-AndreiMihailescuU23U23101 166 367 23N-1783MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
StefanDragoiuU23U23101 067 036 20N-1439MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
IoanDobrinU23U23100 727 059 28N-0577MENTORISE ELITE TEAM CFXACS Mentorise Cycling Team
Rares-ConstantinHogasU23U23100 967 861 76N-1312ACS Pro Mountain Sports Iasi
PatrickPescaruU23U23100 555 634 02N-0065ACS NoMad Multisport
Maria-EcaterinaStancuU23U23100 631 847 70N-0239Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
TudorCazaceanuU23U23100 566 023 12N-0122Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
AndreiTabacuU23U23100 945 937 74N-1214Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Razvan-DanGrecU23U23100 812 218 21N-0761CSU Scott
Daniel-MarianAgostonU23U23101 272 288 20N-2033ACS Velociped Mountain
ErvinBalintU23U23101 070 153 33N-1483ACS Velociped Mountain
Marius-FlorinMironU23U23101 193 159 43N-1915ACS Velociped Mountain
EduardMilasanU23U23100 957 001 80N-1266ACS Velociped Mountain
SzilardTorokU23U23100 555 435 94N-0055Team NovakCS Intersport
Adrian-MedardStrauaU23U23101 181 569 93N-1883Novak Cycling AcademyCS Intersport
SandorPosztiU23U23101 053 250 08N-1399Team NovakCS Intersport
Ferenc-DavidSzaszU23U23100 782 158 31N-0605Novak Cycling AcademyCS Intersport
David-AdrianUrsU23U23100 807 467 23N-0718CSU Universitatea de Vest Timisoara
ErickRogoz-LorinczU23U23101 273 029 82N-2041CSU Universitatea de Vest Timisoara
ValentinVasiloiuU23U23100 620 481 53N-0356CSU Universitatea de Vest Timisoara
Nicu-IulianDobrinU23U23101 273 465 33N-2048Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
AporSzaboU23U23101 070 892 93N-1499CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
KundBalintU23U23101 070 908 12N-1503CSM Odorheiu Secuiesc – Varosi Sport Klub Szekelyudvarhely
Ruben-AkosCsehU23U23101 156 973 38N-1747ACS Pro Racers
CsongorFazakasU23U23100 853 501 79N-1007Team NovakCS Intersport
Catalin-DorinTodorU23U23100 824 679 66N-1200CS Vointa Cluj-Napoca
AbelSzaboU23U23101 285 413 50N-2062ACS Pro Cycling
Norbert-AttilaCsordasU23U23100 631 835 58N-0139CS Vointa Cluj-Napoca
Georgeta-NataliaManescuU23U23100 807 470 26N-0719CSU Universitatea de Vest Timisoara
Roxana-TeodoraMoiseU23U23100 805 697 96N-0705ACS Kronstadt Cycling
David-Felix-HeretCristeaU23U23100 810 986 50N-0530Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Raymond-EmanuelCsatlosU23U23101 292 948 19N-2086ACS Velociped Mountain
Mateo-AndreiSileU23U23101 059 246 87N-1428ACS Living Bike
GergelyBodaU23U23101 210 304 19N-1989Rad Company Racing TeamCSM VSK Miercurea Ciuc
CatalinButaU23U23100 929 507 37N-1110ACS Pro Cycling
Fabian-NicusorAileneiU23U23101 298 641 86N-2098ACS Piciu Team
Vlad-NicolaeArmeanU23U23100 961 415 32N-1290ACS Next Sports
Alex-NorbertBartusU23U23100 860 323 14N-1026ACS Carcover Racing Team
VictorFuleaYouthYouth B101 076 940 30N-1639ACS Pro Cycling
Dragos-ComosicusRotariuYouthYouth B101 086 925 24N-1657ACS MTB Academy
Tudor-DariusIsfanYouthYouth C101 248 916 25N-1997ACS Olimpic Zarnesti
TudorPerceaYouthYouth A100 948 395 10N-1237ACS Olimpic Zarnesti
Rares-AlexandruCioancaYouthYouth B101 073 688 76N-1565ACS MTB Academy
Tudor-AlexandruVladYouthYouth B100 835 673 02N-0940CS Yzo Gym
Smaranda-CatincaPetrisorYouthYouth A101 073 405 84N-1561ACS MTB Academy
Diana-MaiaFaurYouthYouth C100 974 674 02N-1335ACS Living Bike
Rares-StefanTrifanYouthYouth A101 249 315 36N-1998CS Tibiscus
LucianFudulacheYouthCadet101 251 162 40N-2000CS Tibiscus
Andrei-TudorKocsisYouthCadet100 789 198 87N-0056ACS Living Bike
DianaCostachescuYouthCadet101 131 680 62N-1684CS Yzo Gym
Tobias-StefanGanscaYouthYouth D1101 074 545 60N-1584ACS MTB Academy
Simon-TomaGanscaYouthYouth D2101 152 010 22N-1712ACS MTB Academy
RolandSzigyartoYouthYouth B100 857 307 05N-1019ACS Living Bike
Tudor-Cristian-AndreiNeaguYouthCadet100 790 799 39N-0635CS Petrolul Ploiesti
AndreiGavrilaYouthCadet101 145 069 65N-1695CS Otopeni
Alexandru-MihaiStefanYouthCadet101 045 721 45N-1390CS Otopeni
David CristianApostolescuYouthYouth A101 206 018 01N-1968ACS MTB Academy
Elena-FrancescaIlincaYouthYouth C100 967 868 83N-1313ACS MTB Academy
Ioana-AlexiaVoicuYouthCadet100 790 802 42N-0638CS Olimpia Bucuresti
Teodor-IoanOpreaYouthYouth C101 256 935 90N-2007CS Medgidia
Lucas-AndreiDumitracheYouthYouth C101 256 940 95N-2008CS Medgidia
Daria-StefaniaSolomonYouthYouth D1101 256 948 06N-2009CS Medgidia
Patrick-AndreiDumitracheYouthYouth D1101 256 951 09N-2010CS Medgidia
David-AndreiVladYouthYouth D1101 256 953 11N-2011CS Medgidia
Nicolas-MarioPricaYouthYouth D1101 256 958 16N-2012CS Medgidia
Mara-EvelinaMoldoveanuYouthYouth C101 256 962 20N-2013CS Medgidia
Daria-MirunaMoldoveanuYouthYouth D1101 256 969 27N-2014CS Medgidia
Mihaela-IzabelaRaduYouthYouth C101 256 975 33N-2015CS Medgidia
IldarIuseinYouthYouth D1101 256 979 37N-2017CS Medgidia
Ioana-AlexiaMihaiYouthYouth A101 131 986 77N-1685CS Yzo Gym
BalazsOrbanYouthYouth A100 975 460 12N-1339ACS Next Sports
DragosStavarYouthCadet101 177 146 35N-1861CS Tibiscus
AlexandruPatrascuYouthYouth A100 810 732 87N-0737ACS MTB Academy
Victor-CatalinBrinzaYouthCadet100 788 449 17N-0090Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Mihai-BogdanBrinzaYouthYouth A100 788 446 14N-0089ACS Bikexpert
Bogdan-CristianFlusYouthYouth C101 073 404 83N-1560ACS MTB Academy
FilipSonYouthYouth C100 838 357 67N-0948ACS Bikexpert
Andrei-CristianDumitruYouthYouth A101 172 851 08N-1848CS Olimpia Bucuresti
Theodor-VasilePridonYouthCadet100 930 367 24N-1134ACS Next Sports
Silvia-MariaPoseaYouthCadet100 794 515 69N-0219Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
Cristian-StefanStaicuYouthCadet100 925 318 19N-1082ACS Olimpic Zarnesti
Natalia-MariaEnescuYouthYouth D1101 076 409 81N-1616ACS Olimpic Zarnesti
Flavius PavelEnescuYouthYouth B100 844 481 80N-0970ACS Olimpic Zarnesti
Andrada-ElenaEneYouthYouth A101 076 421 93N-1620ACS Olimpic Zarnesti
Antonia-MariaOrzanYouthYouth A101 076 420 92N-1619ACS Olimpic Zarnesti
Cezara-MariaSerediucYouthCadet101 160 987 75N-1762ACS Pluton Cyclo Team
TomaSisiiacYouthYouth D1101 182 382 33N-1887ACS MTB Academy
FilipSisiiacYouthYouth C101 182 387 38N-1888ACS MTB Academy
MateiPetreYouthYouth A101 170 662 50N-1832ACS Olimpic Zarnesti
TeodorPetreYouthYouth B101 170 637 25N-1831ACS Olimpic Zarnesti
TimoteiPetreYouthYouth D1101 170 620 08N-1830ACS Olimpic Zarnesti
Albert-EliotPavlovicYouthYouth A101 152 337 58N-1716ACS Olimpic Zarnesti
Teodor ErnestLempYouthYouth B101 076 411 83N-1617ACS Olimpic Zarnesti
MaraPersoiu-TaratuYouthYouth B101 152 472 96N-1719ACS Olimpic Zarnesti
SaraPersoiu-TaratuYouthYouth D2101 260 786 61N-2019ACS Olimpic Zarnesti
Elena-MariaGogeaYouthYouth D2101 152 348 69N-1717ACS Olimpic Zarnesti
ZsomborVeresYouthYouth A101 261 228 18N-2020ACS Velocitas
Cristian-AndreiVandorYouthYouth C100 929 922 64N-1124ACS Next Sports
Casian-StefanCocanYouthYouth D2101 153 802 68N-1722ACS Olimpic Zarnesti
Irina-ElenaBucurYouthYouth A101 261 303 93N-2021ACS Olimpic Zarnesti
George TudorBaiuYouthYouth B101 166 148 95N-1778ACS Olimpic Zarnesti
Ana-MariaRomanYouthYouth C101 172 790 44N-1847ACS Olimpic Zarnesti
Delia-IoanaCiureaYouthYouth C101 152 358 79N-1718ACS Olimpic Zarnesti
Calin-RaduCostacheYouthCadet100 788 290 52N-0216Dinamo-BikeXpert-SuperbetCS Dinamo Bucuresti
CalbureanCristianYouthYouth A100 929 840 79N-1111ACS Next Sports
SofiaNitulescuYouthYouth D1101 089 875 64N-1660ACS MTB Academy
Ana-MariaBoteaYouthYouth A101 263 026 70N-2023ACS Olimpic Zarnesti
Flavius-GeorgeChirciuYouthYouth D2101 172 270 09N-1842ACS Olimpic Zarnesti
Daria-AndreeaPulbereYouthYouth A100 972 127 74N-1331ACS Olimpic Zarnesti
Gabriela-IlincaRomanYouthYouth C101 263 118 65N-2024ACS Olimpic Zarnesti
IoanaPuscaYouthYouth B101 076 415 87N-1618ACS Olimpic Zarnesti
AnnaBocYouthYouth C101 263 756 24N-2027ACS MTB Academy
Andreea-IoanaRosuYouthYouth A101 172 866 23N-1849ACS MTB Academy
Tudor-AlexandruGhimusYouthYouth A101 265 225 38N-2028CS Otopeni
Alexandru-MihaiDinesYouthYouth A101 265 232 45N-2029CS Otopeni
Daniel-David-FlorianCraciunYouthYouth A101 265 239 52N-2030CS Otopeni
Andrei-GeorgeStoicaYouthYouth B101 265 253 66N-2031CS Otopeni
Livia ElenaNeaguYouthYouth B100 790 804 44N-0547CS Otopeni
Iana-AlesiaBaltesYouthCadet100 821 370 55N-0536CSU Scott
LucaBodareuYouthCadet100 784 383 25N-0533AJC Prahova
David-FabianMotoranYouthYouth A101 074 544 59N-1583ACS Velox Enduro Racing
OvidiuApostolYouthYouth A101 266 197 40N-2034ACS Velociped Mountain
GeorgeFrunzaYouthCadet101 266 199 42N-2035ACS Velociped Mountain
TamasKilyenYouthCadet101 185 176 14N-1903ACS Velociped Mountain
RazvanMarianYouthCadet100 966 050 11N-1310ACS Velociped Mountain
MihneaMatacheYouthCadet101 266 200 43N-2036ACS Velociped Mountain
FlorianMoldovanYouthCadet100 830 986 68N-0906ACS Velociped Mountain
Bogdan-MarianSofronYouthCadet101 070 160 40N-1485ACS Velociped Mountain
Tudor-MarghilomanStoicaYouthCadet101 206 068 51N-1971ACS Velociped Mountain
AdorjanSzakalYouthCadet101 070 341 27N-1490ACS Velociped Mountain
David-Cristian-AndreiZanfirYouthCadet101 206 093 76N-1972ACS Velociped Mountain
MateiFrincuYouthCadet100 929 903 45N-1115ACS Next Sports
Andrei-CiprianConstantinescuYouthYouth A101 058 487 07N-1415CS Olimpia Bucuresti
Catalin-GabrielGramescuYouthYouth B100 789 792 02N-0616ACS Living Bike
DavidFesteuYouthYouth B101 170 550 35N-1825ACS Next Sports
StefanLazarYouthCadet100 968 938 86N-1323ACS Velociped Mountain
Matthias-StefanDenesYouthYouth D1101 180 169 51N-1872ACS MTB Academy
Otilia-JasmineMirceaYouthCadet101 157 004 69N-1750CS Muresul Targu Mures
MateiEneYouthYouth A101 067 442 38N-1442CS Olimpia Bucuresti
EdmondNovakYouthCadet100 782 191 64N-0052Novak Cycling AcademyCS Intersport
Sebastian-NicolaeFieraruYouthYouth B101 058 995 30N-1426CS Olimpia Bucuresti
Rares-AndreiPetrescuYouthYouth C101 013 818 55N-1363ACS MTB Academy
Serban-GabrielChiperYouthCadet101 192 627 93N-1916ACS Velociped Mountain
Levi-AndreiDragoiYouthYouth D1100 975 563 18N-1342ACS Velo Academy Bucharest
Dorian-ValentinTiganusYouthCadet101 273 074 30N-2044Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
AndreiBuicaYouthCadet101 273 078 34N-2046Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
RaresTeodorescuYouthCadet101 273 079 35N-2047Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
Andrei-StefanTitaYouthCadet101 073 803 94N-1567ACS Living Bike
George-AlexandruTitaYouthYouth A101 073 804 95N-1568ACS Living Bike
Zalan-ZsomborSzigyartoYouthYouth B101 274 240 32N-2050ACS NoMad Multisport
EduardPopescuYouthYouth D1101 151 937 46N-1709ACS Living Bike
Bogdan-MarioPopescuYouthCadet101 170 915 12N-1833ACS Next Sports
Rares-MihaiSanduYouthCadet101 145 621 35N-1696ACS Piciu Team
Robert-AndreiLazariuYouthYouth A101 170 602 87N-1828ACS MTB Academy
TudorFilipYouthYouth B101 076 810 94N-1636ACS Velo Academy Bucharest
David-AlexandruOmusoru-RomanYouthYouth C101 095 427 87N-1662CS Olimpia Bucuresti
GeorgetaPandeleYouthYouth A101 141 792 86N-1690CS Olimpia Bucuresti
VladimirCarlanYouthYouth A100 927 473 40N-1106ACS Living Bike
ElviraCarlanYouthYouth D1101 147 556 30N-1703ACS Living Bike
David-AndreiPojalaYouthYouth C101 146 717 64N-1698CS Olimpia Bucuresti
MariaPojalaYouthYouth D2101 277 661 58N-2053CS Olimpia Bucuresti
Maria-RobertaMarinYouthYouth A101 277 932 38N-2054ACS Living Bike
Ana-ElenaGheorgheYouthCadet100 795 455 39N-0370CS Conpet Ploiesti
Daria-TeodoraGheorgheYouthYouth A100 795 451 35N-0371CS Conpet Ploiesti
AnaVaduvaYouthYouth C101 140 120 63N-1688ACS MTB Academy
StefanAnghelYouthYouth C101 060 806 95N-1670ACS BikeRehab
Alexandru-MihaiApostolYouthYouth C101 279 165 10N-2055ACS BikeRehab
Rares-AndreiApostolescuYouthYouth A101 076 798 82N-1634ACS BikeRehab
AlessandraBeluYouthYouth B101 172 667 18N-1845ACS BikeRehab
BrigitteBeluYouthYouth A100 949 923 83N-1250ACS BikeRehab
GeorgeGiugicaYouthYouth B101 168 407 26N-1816ACS BikeRehab
IohanaGologanYouthYouth C101 192 317 74N-1914ACS BikeRehab
Sofia-AlexandraZamaYouthYouth A101 120 924 73N-1678ACS BikeRehab
Zian-AndreiSotilaYouthYouth C101 168 423 42N-1186ACS BikeRehab
Vlad-AlexandruStefanescuYouthYouth C100 976 256 32N-1347ACS BikeRehab
GabrielVladYouthYouth A101 167 010 84N-1800ACS BikeRehab
IonutVladYouthYouth C101 167 009 83N-1799ACS BikeRehab
Philip-MarianMineaYouthYouth D2101 168 410 29N-1818ACS BikeRehab
Patrick-StefanMineaYouthYouth D1101 168 414 33N-1819ACS BikeRehab
David-AndreiRusuYouthYouth D1101 180 122 04N-1870ACS MTB Academy
AlexandruStuparYouthCadet101 170 992 89N-1836ACS Next Sports
Alexandra-GabrielaMihordeaYouthYouth A100 856 743 23N-1015CS Yzo Gym
IngridNovakYouthCadet100 782 203 76N-0610Team NovakCS Intersport
CristianBogdanYouthCadet101 130 999 60N-1682Team NovakCS Intersport
LucaAntoneacYouthYouth C101 281 129 34N-2057ACS MTB Academy
Catalin-LucaCampeanYouthCadet100 852 191 30N-1003CS Politehnica Cluj-Napoca
Horea-StefanPrecupYouthCadet100 824 683 70N-0823CS Politehnica Cluj-Napoca
Alexandru-DanielBoncilaYouthYouth B100 803 869 14N-0689Daimon Sport Club
Victor-PetruSavuYouthYouth A100 931 704 03N-1144ACS MTB Academy
AlexandruGoleaYouthYouth D1101 180 114 93N-1869ACS MTB Academy
Theodor-StefanTricaYouthYouth A100 844 484 83N-0973CS Olimpia Bucuresti
Dragos-CristianCioclinYouthYouth A100 957 152 37N-1272CS Vointa Cluj-Napoca
Sebastian-MihaiCretuYouthYouth A101 060 812 04N-1433CS Vointa Cluj-Napoca
Alexandru-AndreiAmariutiYouthCadet101 197 934 65N-1927CS Vointa Cluj-Napoca
Rares-LuisAmariutiYouthYouth B101 285 419 56N-2063CS Vointa Cluj-Napoca
Ilinca-MariaAnorocioaeiYouthYouth D1101 073 287 63N-1551ACS MTB Academy
Diana-MariaAnorocioaeiYouthYouth B100 958 561 88N-1279ACS MTB Academy
GabrielAndronacheYouthYouth A101 076 580 58N-1624ACS Ciclism si Triatlon Prahova
Radu-StefanTudoranYouthYouth B100 847 437 29N-0993CS Vointa Cluj-Napoca
Ioana-AnamariaPatrascuYouthYouth B100 807 408 61N-0713CS Vointa Cluj-Napoca
Stefan-AlexandruLeuYouthYouth A100 807 405 58N-0711CS Vointa Cluj-Napoca
Darius-PetruGherghinaYouthYouth B100 925 324 25N-1080CS Vointa Cluj-Napoca
Matei-ConstantinCucuYouthYouth A100 844 506 08N-0977CS Vointa Cluj-Napoca
Octavian-IoanDragomirYouthYouth C100 831 384 78N-0917Daimon Sport Club
Amalia-MariaDragomirYouthYouth D1101 065 898 46N-1437Daimon Sport Club
Tudor-AndreiParvulescuYouthYouth C100 923 051 80N-1071ACS Velo Academy Bucharest
AlexandruUlierYouthCadet101 172 648 96N-1844CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
George-MateiParisYouthYouth A101 076 796 80N-1633CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
David-AlexandruComanYouthYouth A101 074 627 45N-1599CS Petrolul Ploiesti
Darian-GabrielStanYouthCadet101 288 314 41N-2067ACS Ciclism si Triatlon Prahova
CalinHajiYouthCadet101 288 316 43N-2068CS Preventis
DariusLazarYouthYouth A101 072 560 15N-1537CSM Moinesti
Matei-ConstantinBudacaYouthCadet101 072 548 03N-1531CSM Moinesti
Andreea-DeliaDirlauYouthYouth A101 156 812 71N-1741CSM Moinesti
Rares-StefanLunguYouthYouth A101 156 903 65N-1742CSM Moinesti
Marian-AlexandruMarcuYouthYouth A101 156 806 65N-1740CSM Moinesti
Ionut-RafaelSeriaYouthCadet101 156 939 04N-1743CSM Moinesti
Andrei-EmilMarinescuYouthYouth A101 068 389 15N-1458ACS MTB Academy
Ana AdelinaMarinescuYouthYouth B101 073 333 12N-1557ACS MTB Academy
Vlad-MihaiNicolaeYouthYouth D1101 288 528 61N-2069CS Olimpia Bucuresti
AndreiNicolaeYouthYouth B101 288 532 65N-2070CS Olimpia Bucuresti
Raluca-MariaRotaruYouthYouth B101 074 283 89N-1580ACS Pro Explorer Outdoor
Bogdan-AndreiRotaruYouthCadet101 074 082 82N-1577ACS Pro Explorer Outdoor
Fetin YasinGeambulatYouthYouth B100 949 922 82N-1249ACS Velo Academy Bucharest
Ilona-AnaIoanYouthCadet100 949 145 81N-1239CS Vointa Cluj-Napoca
CarolPopaYouthCadet100 807 410 63N-0407CS Vointa Cluj-Napoca
Paul-MihaiGaloiuYouthYouth A101 166 345 01N-1781CS Vointa Cluj-Napoca
Anisia-IonelaCatanaYouthYouth B101 165 820 58N-1776CS Vointa Cluj-Napoca
PetreRaduscaYouthYouth A101 166 980 54N-1791CS Vointa Cluj-Napoca
RaulPetreYouthCadet101 166 976 50N-1790CS Vointa Cluj-Napoca
ConstantinNiceaYouthYouth B101 166 971 45N-1789CS Vointa Cluj-Napoca
GabrielMihailescuYouthYouth A101 166 962 36N-1788CS Vointa Cluj-Napoca
DavidJipescuYouthYouth A101 166 348 04N-1782CS Vointa Cluj-Napoca
Filip-GabrielDulauYouthYouth D1101 143 900 60N-1691CS Olimpia Bucuresti
Eric-MihaiDulauYouthYouth B101 143 902 62N-1692CS Olimpia Bucuresti
Miruna-DomnicaMilitaruYouthYouth C101 058 960 92N-1423CS Yzo Gym
Irina-SonicaMilitaruYouthYouth B101 058 974 09N-1424CS Yzo Gym
David-ImrePongorYouthCadet101 206 886 93N-1977ACS Velocitas
Diana-AlexandraPospaiYouthYouth A101 074 565 80N-1596CS Petrolul Ploiesti
David-CristianZahariaYouthCadet101 289 819 91N-2071CS Petrolul Ploiesti
Matei-AlexandruStanciuYouthCadet101 290 445 38N-2075ACS Velociped Mountain
Cristian DicranBoiagianYouthYouth C101 076 800 84N-1635CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
Maria AntoniaFulinaYouthYouth C101 076 813 00N-1637CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
Victor-GabrielTrandafirYouthYouth B101 166 985 59N-1793CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
Vlad-CristianDraghitaYouthYouth C101 290 453 46N-2076CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
EnderCadirYouthCadet101 172 677 28N-1846CS Ciclism Bilal 2000 Constanta
Alexandru-ClaudiuRaduYouthYouth B101 290 455 48N-2077ACS Ciclism si Triatlon Prahova
RobertVesaYouthCadet101 006 364 70N-1358ACS Olimpic Zarnesti
RaduAronYouthYouth D2101 173 516 91N-1851ACS Olimpic Zarnesti
MateiBobeicaYouthYouth C101 290 726 28N-2079CS Olimpia Bucuresti
Cristina MariaSprinceanaYouthYouth B101 166 944 18N-1787ACS MTB Academy
Eduard-MihaiDodiYouthYouth D1101 290 727 29N-2080ACS MTB Academy
StefanMalanciucYouthYouth A101 159 509 52N-1754CS Olimpia Bucuresti
Damian-IoanBodareuYouthYouth B100 913 142 65N-1052CS Yzo Gym
AkosFarkasYouthCadet100 810 940 04N-0748ACS Carcover Racing Team
Andrei-CristianEremiaYouthYouth B100 855 019 45N-1012ACS MTB Academy
Andrei-RaulCarpYouthYouth A101 203 331 30N-1959ACS Ciclism si Triatlon Prahova
MathiasGherghelYouthCadet101 291 999 40N-2083ACS Pro Mountain Sports Iasi
FilipPavenYouthYouth C101 292 613 72N-2084CS Olimpia Bucuresti
StefaniaAbabeiYouthCadet101 070 016 90N-1478ACS Kronstadt Cycling
EduardJulaYouthYouth C101 183 659 49N-1894ACS Velocitas
MateiNastaseYouthYouth B101 073 816 10N-1570ACS MTB Academy
TaniaGhitaYouthYouth C101 146 952 08N-1699CS Olimpia Bucuresti
Nicolas-AlinZahariaYouthYouth A101 292 696 58N-2085CS Petrolul Ploiesti
Alex-CristianSzantoYouthCadet101 165 822 60N-1774CS Vointa Cluj-Napoca
Ioachim-CamilArdelean-ChintoanYouthYouth C100 926 237 65N-1091CS Vointa Cluj-Napoca
Catalin-SebastianMuresanYouthYouth C101 076 648 29N-1626CS Vointa Cluj-Napoca
IulianTodeaYouthCadet101 165 813 51N-1775CS Vointa Cluj-Napoca
StefanBaneaYouthYouth A101 207 444 69N-1979ACS Kronstadt Cycling
MadalinaVolutaYouthYouth C101 058 999 34N-1427Daimon Sport Club
CristianVolutaYouthYouth A100 807 487 43N-0720Daimon Sport Club
DavidBoerYouthCadet100 968 927 75N-1319ACS Velociped Mountain
MirunaMadaYouthCadet100 975 461 13N-1340ACS Next Sports
Fabian-AlexandruCusnirYouthYouth D1101 073 682 70N-1562ACS Pro Cycling
Sebastian-AndreiCusnirYouthYouth C100 824 025 91N-0807ACS Pro Cycling
Radu-MarianMadaYouthYouth A101 037 935 19N-1371ACS Next Sports
Horia-IoanSavaYouthYouth B100 822 864 94N-0796ACS MTB Academy
AndreiClimescuYouthYouth D1101 198 095 32N-1933ACS MTB Academy
David-NicholasTudorYouthYouth C101 073 311 87N-1555ACS MTB Academy
Raluca-AndreeaAaneiYouthYouth B100 815 878 92N-0778ACS MTB Academy
Robert AndreiBugeanYouthYouth B100 854 529 40N-1009ACS MTB Academy
Mark-CsongorCsiszerYouthCadet101 296 865 56N-2092CS Muresul Targu Mures
PatrickNechifor AlupeiYouthYouth B100 856 761 41N-1017ACS MTB Academy
Catalin-GabrielVaduvaYouthYouth A101 296 890 81N-2093CS Yzo Gym
Bogdan-MihaiAramaYouthYouth A101 298 640 85N-2097ACS MTB Academy
Tudor-CristianHaratauYouthYouth B100 810 760 18N-0738ACS MTB Academy
EvaBrinzaYouthYouth D2101 299 164 27N-2100ACS Bikexpert
Maia-AlexandraRuginaYouthYouth B101 197 854 82N-1926ACS MTB Academy
Tudor-ValentinDogaruYouthYouth B100 844 490 89N-0974ACS Pro Cycling
Evelina-AndreeaGodanYouthYouth B101 200 106 06N-1955ACS Living Bike
ArthurHathaziYouthCadet101 071 588 13N-1516CS La Hoya Cluj Napoca
Patricia-ElenaVintilaYouthYouth A100 856 190 52N-1014CS Yzo Gym
Mihaly-BotondSzoverfiYouthCadet101 300 119 12N-2102CS Muresul Targu Mures
TudorTrifYouthYouth C101 074 553 68N-1588ACS Next Sports
Zaira IlincaVintilaYouthYouth C100 937 193 60N-1171ACS MTB Academy
AlexandruDanilovYouthYouth B101 168 558 80N-1820ACS MTB Academy
VladNistorYouthYouth A101 182 626 83N-1890ACS MTB Academy
CodrinSeiceanYouthYouth B100 929 918 60N-1121ACS Next Sports
Maria-TeodoraDiaconuYouthYouth B100 835 574 00N-0938ACS MTB Academy
Alexandru-ConstantinDiaconuYouthYouth A100 835 575 01N-0939ACS MTB Academy
Sofia-KaterinaDiaconuYouthYouth D2101 184 249 57N-1901ACS MTB Academy
Dragos-FlorianDemaYouthCadet101 300 781 92N-2107ACS Velociped Mountain
MateVassYouthYouth C101 198 894 55N-1935ACS Mobility Plus
ZsofiaTakacsYouthYouth B101 300 782 93N-2108ACS Mobility Plus
LiliVassYouthYouth D1101 198 896 57N-1936ACS Mobility Plus
AbelVassYouthYouth D1101 198 897 58N-1937ACS Mobility Plus
AndreasHozatYouthYouth A100 824 756 46N-0062CS Magura Cisnadie
Albert-FilipBucseYouthYouth D1101 300 783 94N-2109ACS MTB Academy
Razvan-AndreiStoicaYouthYouth D1101 170 963 60N-1835ACS Next Sports
Patrik-DanielFeketeYouthYouth B101 301 108 31N-2110ACS Velocitas
RobertLakiYouthYouth A101 301 109 32N-2111ACS Velocitas
Andrei-PaulSimuYouthYouth A100 842 345 78N-0965ACS Velocitas
TudorCrisanYouthYouth A100 842 342 75N-0962ACS Velocitas
Alex-MarkVandorYouthYouth A100 929 920 62N-1123ACS Next Sports
TamasTimarYouthYouth C100 930 569 32N-1136ACS Next Sports
SoranaBocYouthYouth D2101 301 528 63N-2114ACS MTB Academy
AlexandruPredaYouthYouth C101 301 529 64N-2115ACS MTB Academy
Rares-CristianPopYouthYouth B100 844 508 10N-0978ACS MTB Academy
Arthur-GabrielCrasmareluYouthYouth B101 173 468 43N-1850ACS MTB Academy
FilipAntoneacYouthYouth D2101 301 828 72N-2116ACS MTB Academy
Stefan-AndreiTunsYouthYouth C101 302 050 03N-2117ACS MTB Academy
Gabriel-DanutMihordeaYouthCadet100 856 744 24N-1016ACS MTB Academy
Teodor-CristianDinuYouthYouth B100 838 113 17N-0946ACS MTB Academy
AndiMunteanuYouthYouth C101 302 993 73N-2121Daimon Sport Club
Stefan-AndreiBarbuYouthCadet100 803 862 07N-0393CS Olimpia Bucuresti
Teodor-CiprianPaval-ChicalYouthYouth A101 303 956 66N-2122ACS Velociped Mountain

Noutăți privind cursul de specializare pentru antrenori

În data de 21 mai 2022, Federația Română de Ciclism organizează un curs de specializare pentru antrenori, care se va desfășura în incinta clădirii Ministerului Sportului, București, Sector 2, Str. Vasile Conta, nr. 16, etaj 8, sala Hagi.

Important! Cursul va avea loc fizic, dar și ONLINE, pentru cei care nu pot ajunge la sediu.

Cei care doresc să ia parte la acest curs, sunt rugați să înscrie până joi, 19 mai, printr-un email la email hidden; JavaScript is required alături de o copie după cartea de identitate, dovada plății taxei de participare și un număr de contact.

Adresa – click aici.

INTERVIU – Cristian Raileanu: „Orice este posibil, doar trebuie să crezi și să lupți pentru asta”

Multiplu campion național atât la șosea, cât și la mountain bike în Republica Moldova, câștigător al Tour of Cartier în 2018, locul 2 în Turul Iranului 2019 și multe poziționări remarcabile în clasamentele generale în alte curse continentale din lume. Cam așa am putea rezuma o parte din palmaresul lui Cristian Răileanu, noul sportiv al clubului Steaua București. Originar din Bălți, Republica Moldova, și cu 16 ani de experiență în spate, Cristian Răileanu este unul dintre cei mai prolifici cicliști a țării de peste Prut. Începând cu acest sezon va trece la un nou capitol după ce s-a alăturat clubului roșu-albastru. Suntem siguri că va avea o evoluție frumoasă în următoarele sezoane, așa că l-am contactat să ne spună mai multe despre el și ce așteptări are pentru viitorul apropiat.

  1. Bună, Cristian! Mulțumim că ai acceptat să vorbești cu noi. Cum te găsim în această perioadă?



Bună ziua! În acest moment mă aflu într-un cantonament în Turcia, în Alanya, pentru a mă pregăti pentru Turul Turciei care se desfășoară în câteva zile, de pe 10 până pe 18 aprilie. 

  1. Cum a decurs sezonul pentru tine până acum? 

Începutul sezonului a fost destul de bun. În luna ianuarie am participat la o cursă din Dubai, Tour of Sharjah, unde am obținut locul 9 în clasamentul general. Din păcate, când m-am întors în Turcia, am fost diagnosticat cu COVID-19 și am avut nevoie de recuperare, iar de atunci condiția mea sportivă a fost în scădere. Acum starea mea este satisfăcătoare, dar oricum nu sunt la 100%. 


Cristian Răileanu în cantonamentul din Turcia

  1. Luna aceasta vei participa în Turul Turciei. 8 etape, dintre care una cu final în cățărare și mai bine de 1200 de kilometri de pedalat. Ce îți spun aceste cifre? Ce așteptări ai?

În acest moment, cu starea mea de acum, sper mult să merg în evadări pentru clasamentul general, voi depune efort la maximum pentru a obține un rezultat binemeritat. Voi încerca să lupt pentru tricoul de cel mai bun cățărător, unde la fel echipa noastră interesată de această cursă.

  1. Începând cu acest sezon te-ai transferat la Sakarya BB Pro Team, după trei sezoane petrecute la Sapura Cycling. Ce ne poți spune despre acest pas făcut?

În acest sezon am primit oferta de la o echipă din Turcia, Sakarya BB, pentru a face parte din ea. Am făcut acest transfer de la Team Sapura unde am fost 3 ani. Pot spune că această schimbare a fost reușită față de propunerile pe care le-am mai primit, dar oricum la Team Sapura aveam condiții mai bune, echipa era mai organizată, cursele erau mai multe, dar din păcate pe continentul Asiei, din cauza COVID-19, timp de 2 ani, toate cursele au fost anulate și din acest motiv echipa a avut de suferit, dar oricum sunt mulțumit că nu m-au refuzat.


Cristian Răileanu, alături de echipa Sakarya BB la Grand Prix Gazipașa 2022

  1. De curând ai intrat și în familia ciclismului românesc și te-ai alăturat CSA Steaua București. Cum vezi această schimbare?

Sunt fericit că în acest an am făcut această schimbare. La fel vreau să menționez și să mulțumesc clubului Steaua București că m-a acceptat să fac partea din el. De mult timp am dorit să fac această schimbare, am așteptat până în ultimul moment deoarece era o speranță că vor fi schimbări în Republica Moldova în ciclism: că va fi mai dezvoltat acest domeniu și vor fi investiții pentru tineret. Din păcate în ultimii 2 ani, ciclismul în Republica Moldova a fost și este în scădere. Sunt mulțumit că am decis să fac această schimbare deoarece se observă cum ciclismul în România este mai dezvoltat, sunt investiții pentru tineret, se organizează curse, cantonamente și pentru viitorul meu este un avantaj deoarece acum am forță și motivație. Voi aduce rezultate bune pentru România! 

  1. Cred că este important să te cunoaștem mai bine. Ai fost de 3 ori campion național în Moldova, atât la proba de fond șosea, cât și la cea de contratimp și ai participat în numeroase curse continentale cunoscute în întreaga lume. Dar pe lângă acestea, ce ne mai poți spune despre tine? 

Am fost multiplu campion al Republicii Moldova, la proba de fond și contratimp. La fel și la mountain bike am fost multiplu campion național. Ciclismul îl practic de la 14 ani, acum am 29, deci în acest domeniu sunt de 16 ani. Am avut numeroase curse în întreaga lume și am obținut multe rezultate. În anul 2019 am fost în topul 100 al celor mai buni cicliști din lume, eram la un pas de a obține un loc la Olimpiada din Tokyo, dar din păcate nu mi-au ajuns doar 10 puncte UCI pentru a lua startul la Tokyo. Cel mai reușit sezon a fost în anul 2019 când am concurat pentru Team Sapura – am avut 80 de zile de curse și în jur de 500 puncte UCI. A fost cel mai reușit an.

  1. Ce obiective ai vrea să atingi în acest sezon?

În acest sezon aș dori să mă afirm în Turul Turciei, va fi dificil, dar voi depune tot efortul. Totodată, mă voi strădui să fiu în condiții bune pentru Turul Sibiului, Turul României, unde voi concura. Aș fi bucuros să obțin victorii în acest sezon pentru a fi motivat în continuare, și de a aduce puncte pentru Naționala României, pentru a avea locuri binemeritate la Campionate Mondiale și pentru alte curse.

  1. Un mic mesaj pentru persoanele care te urmăresc și pentru fanii ciclismului? 

Orice este posibil, doar trebuie să crezi și să lupți pentru asta – acesta este sloganul ce dictează în ciclism. Aveți încredere în propriile forțe! 

Noi îi urăm mult noroc lui Cristian în Turul Turciei și în noul sezon!

Mihnea Harasim: Doamne-Doamne îmi pregătește o victorie în viitor de care o să mă bucur mult! 

Lotul Național de Șosea juniori și cadeți masculin a fost prezent în acest weekend în Slovacia pe 2 Aprilie la SP Kritérium Trnava 2022 și pe 3 Aprilie la Slovenský pohár v cestnej cyklistike pre mládež, ženy a VP muži/junior – Cupa Națională de Șosea, SZC Slovensky Zvaz 

  • HARASIM Mihnea-Alexandru
  • CARBUNAREA Andrei
  • AFRASINEI Valentin-Mihai
  • STAICU Cristian-Stefan
  • NEAGU Tudor-Cristian-Andrei

Staff-ul a fost format din GROSU Viorel-Florin – Antrenor Lot și Acuna Luis Angel – Mecanic

Rezultatele cadeților din SP Kritérium Trnava 2022: https://www.cyklistikaszc.sk/kalendar/vysledky/vysle8099d88deb747e194db632fe2.pdf

PH: Marian Bartos – SZC – Slovensky Zvaz Cyklistiky

Mihnea Harasim a bifat în ambele zile podiumul, locul 2 la categoria Juniori:

“Sunt foarte mulțumit și satisfăcut în ceea ce privește această deplasare apărută foarte spontan în calendarul meu. Nu am avut nicio așteptare la un rezultat anume, am considerat aceste curse doar o oportunitate binevenită de a-mi verifica forma. M-am simțit din nou puternic, cu picioare foarte bune în ambele zile și faptul că juniorii, chiar și seniorii cu care am concurat astăzi, nu m-au speriat absolut deloc, nu poate decât să mă facă să fiu din ce în ce mai încrezător pentru adevăratele obiective ale sezonului. 

Locul 2 – Mihnea Harasim – SP Kritérium Trnava 2022

Repetarea locului 2 cred că este un semn că Doamne-Doamne îmi pregătește o victorie în viitor de care o să mă bucur mai mult decât m-aș fi bucurat dacă s-ar fi întâmplat aici. Aș vrea să le mulțumesc colegilor mei de echipă pentru tot sprijinul lor și de asemenea să fac o menționare specială domnului Grosu Viorel, pe care eu personal în ultima perioadă l-am simțit mai mult decât un antrenor național. Mulțumesc din suflet!”

Locul 2 – Mihnea Harasim – Slovenský pohár v cestnej cyklistike pre mládež, ženy a VP muži/junior – Cupa Națională de Șosea, SZC Slovensky Zvaz 
Mihnea Harasim – Viorel Florin Grosu

Felicitări tuturor!